Leírás
A 2022-es STEVENS Stelvio országúti kerékpár kifejezetten a versenyzők és a komoly kerékpárosok igényeire lett tervezve. Az alumínium SL 6061 TB váz háromszor húzott csövekkel rendelkezik, ami optimalizált súlyt és kiváló merevséget biztosít. Az aerodinamikai és ergonómiai szempontból is kifinomult vázgeometria 2 különböző méretben elérhető, így minden kerékpáros megtalálhatja a számára ideális méretet.
A teljes karbon villával (STEVENS Full Carbon SL) felszerelt Stelvio kiemelkedő irányíthatóságot és rezgéscsillapítást nyújt, miközben a merevített kormánycsapágy (1 1/8" - 1 1/4") további stabilitást biztosít. A Shimano 105 11-sebességes váltórendszer és a kompakt hajtómű (50-34T) sima és pontos váltást garantálnak, ami különösen hasznos a meredek emelkedőkön és a gyors lejtmenetekben.
A Fulcrum Racing 900 kerékszett és a Continental Grand Sport Race SL gumiabroncsok (25-622) alacsony gördülési ellenállást és kiváló tapadást biztosítanak. Az Oxygen Scorpo Aero kormány és az Oxygen Scorpo Road kormányszár ergonomikus kialakítása kényelmet és hatékony erőátvitelt tesz lehetővé.
A kerékpár súlya mindössze 8.5 kg, ami könnyű kezelhetőséget és gyors gyorsulást biztosít. A maximális megengedett össztömeg 115 kg, így ideális választás mindazok számára, akik egy megbízható, könnyű és nagy teljesítményű országúti kerékpárt keresnek.
A STEVENS Stelvio 2022 kiváló választás mindazok számára, akik egy versenyre kész, erőteljes és jól felszerelt kerékpárt keresnek, amely megfelel a legmagasabb elvárásoknak is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | SL 6061 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 58 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS Full Carbon SL |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano 105 |
| Hajtómű fogszám | 34-50T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano 105 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG601 |
| Első váltó | Shimano 105 |
| Hátsó váltó | Shimano 105 |
| Váltókar | Shimano 105 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano 105 |
| Féktípus | Patkófék |
| Fékkar | Shimano 105 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo Aero |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo Road |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 110 mm |
| Kormányszár dőlésszög | -6° |
| Kormánycsapágy | STEVENS Race Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Cyrius |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo Road |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | CONTINENTAL Grand Sport Race SL |
| Első gumi fajta | Pure-Grip, NyTech |
| Első gumi méret | 25-622 |
| Hátsó gumi | CONTINENTAL Grand Sport Race SL |
| Hátsó gumi fajta | Pure-Grip, NyTech |
| Hátsó gumi méret | 25-622 |
| Felni | Fulcrum Racing 900 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy méret | 130 x 9 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 8.5 kg |