Leírás
A 2024-es STEVENS Randonneur könnyű, erős alumínium vázzal készült, amely stabilitást és kényelmet nyújt. Merev S-Lite villája precíz kormányzást biztosít, miközben a váz kialakítása lehetővé teszi a sárvédők és csomagtartó egyszerű felszerelését. Ez a bringa ideális társ a mindennapokban és hosszabb túrákon is.
A hajtásról a Shimano CUES 2x11 sebességes váltórendszer gondoskodik, amely pontos váltást és széles áttételtartományt kínál. A Shimano hidraulikus tárcsafékek erőteljes fékerőt biztosítanak, így a kerékpár mindig biztonságosan irányítható, még változatos út- és időjárási körülmények között is. Ez a kombináció kényelmes és megbízható haladást garantál akár többnapos túrákon.
A Continental Contact Urban külsői gördülékeny és biztonságos haladást nyújtanak, így a kerékpár azonnal készen áll a mindennapi közlekedésre és a hosszabb kalandokra. A Randonneur teljes trekking felszereltséggel érkezik: csomagtartóval, sárvédőkkel, kitámasztóval és világítással. A Randonneur egy stílusos és megbízható választás azoknak, akik kompromisszumok nélkül szeretnének bringázni.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS S-Lite |
| Villa típus | Merev villa |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U6000 |
| Hajtómű fogszám | 46-32T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Alu Pro Reflex |
| Első váltó | Shimano CUES U6000 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 Shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-MT402-3A |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Explora Male |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Contact Urban |
| Első gumi fajta | PureGrip |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Continental Contact Urban |
| Hátsó gumi fajta | PureGrip |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 |
| Első agy | Shutter Precision PL-8 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-26 |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M Briq-S T Senso+ |
| Hátsó lámpa | B+M Shine Evo |
| Csomagtartó | Racktime Shine Evo RTA |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 14.1 kg |