Leírás
A STEVENS E-Getaway a díjnyertes Camino gravel kerékpár geometria alapján készült, sportos és kényelmes üléspozíciót biztosítva a tökéletes irányítás és hosszú távú kényelem érdekében. A mindössze 12.9 kg összsúlyú kerékpár optimalizált vázkialakítással rendelkezik, amely magas merevséget és alacsony súlyt kínál, még túrafelszereléssel is. A TQ-HPR50 motor természetes támogatást nyújt pedálozás közben, különösen emelkedőkön és nehezebb csomagok szállításakor. A 360 Wh-s akkumulátor a karcsú alsó csőben van elhelyezve, hosszú hatótávolságot biztosítva, amely tovább növelhető egy opcionális 160 Wh-s range extenderrel.
A kerékpár felszereltsége lenyűgöző: a Shimano GRX 820 1x12 sebességes váltórendszer széles áttételi tartományt kínál, legyen szó hegyi emelkedőkről vagy sík terepről. A DT Swiss GRC 1400 Dicut kerekek Continental Terra Speed gumiabroncsokkal vannak felszerelve, amelyek robusztusságot és tapadást biztosítanak a kihívást jelentő gravel utakhoz. A vázon található rögzítési pontok lehetővé teszik sárvédők, csomagtartó vagy kitámasztó felszerelését, így a kerékpár könnyedén testreszabható a mindennapi igényeknek megfelelően.
A felső csőbe integrált kijelző letisztult adatmegjelenést biztosít, míg a váz és a villa akár 45 mm széles gumiabroncsok használatát is lehetővé teszi a még nagyobb kényelem és tapadás érdekében. A STEVENS E-Getaway ideális választás azok számára, akik könnyű, gyors és sokoldalú elektromos gravel kerékpárt keresnek hosszú túrákhoz és változatos terepekhez.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Carbon SL Fiber |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 56 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS Full Carbon SL |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA CK-702/IS |
| Hajtómű fogszám | 44T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore XT |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-M8100 |
| Pedál | ATB Pro Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano GRX 820 Shadow+ |
| Váltókar | Shimano GRX 820 STI |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano GRX 820 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT-MT800 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | E-Scorpo Aero Gravel |
| Kormány szélesség | 420 mm |
| Kormányszár | Oxygen E-Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | -7° |
| Kormánycsapágy | Acros Viper Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Triton |
| Nyeregcső | Oxygen E-Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Terra Speed |
| Első gumi fajta | ProTection |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Continental Terra Speed |
| Hátsó gumi fajta | ProTection |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | DT Swiss GRC 1400 Dicut DB 30 |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | TQ HPR50 |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 50 Nm |
| Tejesítmény | 300 W |
| Akkumulátor | TQ HPR-BAT01 |
| Kapacitás | 360 Wh |
| Töltő | TQ 4A |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | TQ HPR |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 12.9 kg |