Leírás
A 2024-es STEVENS City Flight Luxe a modern városi kerékpározás egyik kiemelkedő modellje. Könnyű alumínium váza és merev villája kiváló stabilitást és kényelmet biztosít, miközben sportos, letisztult megjelenést kölcsönöz a kerékpárnak. A geometria optimális testtartást kínál, így a bringa tökéletesen illik a napi közlekedéshez, akár rövidebb városi utakról, akár hosszabb ingázásról van szó.
A Shimano Nexus 8 sebességes agyváltó zárt rendszerének köszönhetően alacsony karbantartási igénnyel bír és mindig megbízható működést biztosít. A Tektro hidraulikus tárcsafékek erőteljes fékezést nyújtanak minden körülmény között, így a City Flight Luxe mindig biztonságos választás a forgalmas városi környezetben is. Ez a felszereltség különösen előnyös azok számára, akik a tartósságot és a kényelmet egyaránt fontosnak tartják.
A kerékpár Continental gumikon gördül, amelyek kiváló tapadást és alacsony gördülési ellenállást biztosítanak aszfalton. Az ergonomikus nyereg és kormány kényelmes testtartást nyújt, a letisztult dizájn pedig elegáns megjelenést ad. A STEVENS City Flight Luxe ideális választás azoknak, akik egy gyors, praktikus és alacsony karbantartású városi kerékpárt keresnek mindennapi használatra.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS S-Lite Aluminium |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Gates S250 CDN |
| Hajtómű fogszám | 50T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Gates CDC Center Track |
| Fogaskoszorú fogszám | 24T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | Gates CDN Center Track Carbon Drive Belt |
| Pedál | ATB Alu Pro Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano Nexus |
| Váltókar | Shimano Nexus |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T280 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR-35 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Tektro HD-T280 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen |
| Kormány szélesség | 630 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | Oxygen |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 80 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Lynx |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Contact Urban |
| Első gumi fajta | PureGrip |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Continental Contact Urban |
| Hátsó gumi fajta | PureGrip |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | Oxygen RM-23 |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Shimano Nexus |
| Hátsó agy méret | 135 x 10 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M Briq-S T Senso+ |
| Hátsó lámpa | AXA Juno |
| Csomagtartó | Racktime Eco IMM |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 14.7 kg |