Leírás
Tiszta aero országúti sebesség. A REACTO legújabb verziója szó szerint meghódította a kerékpáros sajtót. Tesztgyőzelmek, maximális pontszámok és díjak hosszú sora igazolja a korábbi modell versenyben bizonyított DNS-ének sikeres ötvözését a legújabb trendekkel és technológiákkal. A Cycling Weekly szerint „kétségkívül az egyik legteljesebb bringa a piacon,” a Cyclingnews úgy írja le, mint „egy hihetetlenül briliáns és hibátlan gép,” míg a Cycling Plus „nagyon lenyűgözőnek” találta. Legyen szó komoly versenyzőkről, lelkes amatőrökről vagy ambiciózus országúti bringásokról, a REACTO sokak számára tökéletes választás. Kiemelkedő aerodinamikai teljesítménye, csökkentett tömege, precíz irányíthatósága és villámgyors gyorsulása tökéletessé teszi a kritériumversenyzők és sprinterek számára. Ugyanakkor a kategóriavezető kényelemnek köszönhetően az aerodinamikai előnyöket még a macskaköves szakaszokon vagy kedvenc edzőköröd kátyús útjain is kihasználhatod.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | REACTO CF5 IV |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 56 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | REACTO CF5 IV |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Ultegra |
| Hajtómű fogszám | 52-36T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 172.5 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Ultegra R8100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-30T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M8100 |
| Középcsapágy | Shimano SM-BB72-41B |
| Első váltó | Shimano Ultegra Di2 |
| Hátsó váltó | Shimano Ultegra Di2 |
| Váltókar | Shimano Ultegra Di2 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Ultegra |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano CL800 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| Fékkar | Shimano Ultegra |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Vision Metron 5D ACR EVO |
| Kormány anyag | Karbon |
| Kormány szélesség | 400 mm |
| Kormányszár | Vision Metron 5D ACR EVO |
| Kormányszár hossz | 110 mm |
| Kormánycsapágy | FSA ACR |
| Markolat | MERIDA Road Expert |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Prologo Scratch M5 |
| Nyeregcső | MERIDA Team CW |
| Nyeregcső anyag | Karbon |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Grand Prix 5000S TR |
| Első gumi méret | 700 x 28C |
| Hátsó gumi | Continental Grand Prix 5000S TR |
| Hátsó gumi méret | 700 x 28C |
| Felni | Reynolds BL60 Expert DB |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Súly | 7.7 kg |