Leírás
A tesztgyőztes, full karbon REACTO vázra épülő REACTO 5000 a magas teljesítmény és a kiemelkedő ár-érték arány tökéletes ötvözete. A piac egyik legfejlettebb aerodinamikai kialakítású váza és villája, valamint a szupergyors és finoman működő Shimano 105 Di2 váltórendszer gondoskodnak a lenyűgöző sebességről és gyorsulásról. Az olyan részletek, mint az S-FLEX nyeregszár, tovább növelik a kényelmet és a hatékonyságot – így a REACTO 5000 minden szempontból aerodinamikus, kényelmes és villámgyors országúti kerékpár.
Tiszta, kompromisszummentes aerodinamikus sebesség. Az új REACTO igazi szenzációként robbant be a kerékpáros sajtóba – tesztgyőzelmek, maximális pontszámok és elismerések sorát gyűjtötte be. A Cycling Weekly szerint „kétségtelenül az egyik legteljesebb kerékpár a piacon”, a Cyclingnews „briliáns és hibátlan gépnek” nevezte, míg a Cycling Plus egyszerűen „rendkívül lenyűgözőnek” találta. Legyen szó versenyzőkről, lelkes sportolásról vagy ambiciózus országútisokról, a REACTO mindenkit meggyőz. Kiemelkedő aerodinamikai teljesítménye, csökkentett súlya, precíz irányíthatósága és villámgyors gyorsulása miatt tökéletes választás sprintereknek és kritériumversenyzőknek. Ugyanakkor a kategóriájában kiemelkedő kényelme miatt a macskaköves szakaszokon vagy a kátyús edzőutakon is képes kihasználni aerodinamikai előnyeit – így minden szempontból egy brutálisan gyors, mégis élvezetes bringa.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Reacto CF3 IV |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 50 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Reacto CF3 IV |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano 105 R7100 |
| Hajtómű fogszám | 52-36T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 165 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano 105 R7101 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Középcsapágy | Shimano SM-BB71-41B |
| Első váltó | Shimano 105 Di2 |
| Hátsó váltó | Shimano 105 Di2 |
| Váltókar | Shimano 105 Di2 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano 105 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| Fékkar | Shimano 105 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA Expert CW |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 380 mm |
| Kormányszár | MERIDA Expert SL 2P II |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | -9° |
| Kormánycsapágy | MERIDA Team SL |
| Markolat | MERIDA Road Expert |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA Expert SL |
| Nyeregcső | MERIDA Team CW |
| Nyeregcső anyag | Karbon |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Grand Prix TR |
| Első gumi méret | 700 x 28C |
| Hátsó gumi | Continental Grand Prix TR |
| Hátsó gumi méret | 700 x 28C |
| Felni | Vision Team 35 Clincher Disc |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 9 kg |