Leírás
Legyen szó gravel versenyről, vegyes terepes túráról vagy tempós országúti edzésről, a 2x12 sebességes MISSION 7000 minden helyzetben otthon érzi magát. Az új CF4 karbon MISSION váz geometriája versenyorientáltabb, mint a SILEX esetében, ami inkább a bikepacking és kalandtúrák felé hajlik – így a MISSION 7000 tökéletesen ötvözi a sportosabb, agresszívabb testtartást a gravel versenybringákra jellemző stabil, magabiztos irányíthatósággal. A Shimano GRX Di2 váltórendszer minden körülmények között gyors és pontos váltást biztosít, még a legdurvább kavicsos utakon is, míg a Reynolds ATR karbon kerekek minden felületen könnyed és hatékony gördülést garantálnak.
Az új MISSION tökéletesen megtestesíti a „gyors bármilyen felületen” filozófiát. Ez egy gravel versenybringa, amely a SCULTURA ENDURANCE és a SILEX legjobb geometriai és vázelemeit ötvözi, megfűszerezve egy jó adag országúti verseny-DNS-sel, hogy minden körülmények között lendületes és precíz legyen.
Legyen szó gyors gravel versenyekről vagy tempós országúti edzésekről, a MISSION mindig hozza a formáját. A 40 mm-es gumiférőhely lehetőséget ad széles gravel vagy nagyobb térfogatú országúti abroncsok használatára, míg a kb. 7.8 kg-os súly (a 10K modell esetében) segít, hogy szinte repülj a hegyeken felfelé, azonnal reagálj a pedálmozdulatokra, és könnyedén gyorsulj ki a kanyarokból. A beépített tárolórekesz megkönnyíti a verseny közbeni frissítők és pótalkatrészek elhelyezését – így minden másodpercet a maximumra hozhatsz ki.
Az 1x vagy 2x hajtásrendszerekhez való kompatibilitás teljes szabadságot ad, hogy a bringát pontosan a te stílusodhoz és céljaidhoz igazítsd.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | MISSION CF4 II |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 51 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | MISSION CF4 II |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano GRX820 |
| Hajtómű fogszám | 48-31T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano GRX HG710 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano Deore M6100 |
| Középcsapágy | Shimano SM-BBR60 |
| Első váltó | Shimano GRX825 Di2 |
| Hátsó váltó | Shimano GRX825 Di2 |
| Váltókar | Shimano GRX825 Di2 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano GRX820 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano CL800 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| Fékkar | Shimano GRX825 Di2 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA Team SL 1P GR |
| Kormány anyag | Karbon |
| Kormány szélesség | 400 mm |
| Kormányszár | MERIDA Team One-Piece GR |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormánycsapágy | MERIDA Team SL |
| Markolat | MERIDA Road Expert |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Prologo Scratch M5 AGX |
| Nyeregcső | MERIDA Team SL II |
| Nyeregcső anyag | Karbon |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Terra Speed |
| Első gumi fajta | ProTection |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Continental Terra Speed |
| Hátsó gumi fajta | ProTection |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | Reynolds ATR TSS CL |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 120 kg |