Leírás
A KTM X-Strada LFC 2023 gravel kerékpár tökéletes választás a mindennapi ingázásra és a hosszabb kalandos túrákra egyaránt. A könnyű és tartós alumínium váznak köszönhetően a kerékpár nemcsak sportos, hanem kényelmes is. A karbon villa rugalmasságot biztosít a rázósabb terepeken is, miközben a 2x10 sebességes Shimano GRX váltórendszer megbízható váltást garantál minden terepviszony között.
A LFC modell különlegessége, hogy gyárilag felszerelt lámpákkal, sárvédőkkel, kitámasztóval és csomagtartóval érkezik, így készen áll a mindennapos városi használatra és hosszabb túrákra is azonnal. A Schwalbe G-One abroncsok kiváló tapadást és gördülékenységet nyújtanak, így minden helyzetben stabilan teljesíthet.
Ez a kerékpár azoknak készült, akik egy olyan gravel modellt keresnek, amely egyaránt használható városi ingázásra és terepi kalandokra, kompromisszumok nélkül.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | X-Strada Gravel AL6061tb |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 49 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | X-Strada Gravel Performance Carbon |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano GRX RX600 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano HG50 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano HG54 |
| Első váltó | Shimano GRX RX400 |
| Hátsó váltó | Shimano GRX RX400 shadow+ |
| Váltókar | Shimano GRX RX400 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano GRX RX400 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp Road |
| Kormányszár | KTM Team Road |
| Kormányszár dőlésszög | 8° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | KTM tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe G-One Bite Performance |
| Első gumi fajta | RaceGuard TLE |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe G-One Bite Performance |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard TLE |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | Ryde Rival23 |
| Első agy | Shimano RS470 |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano RS470 |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B&M Ixon Core LED 50Lux Battery |
| Hátsó lámpa | B&M Toplight 2C LED battery |
| Csomagtartó | Tubus Spica |
| Sárvédő | SKS EVO AL 45mm |
| Kitámasztó | KTM adjustable |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 117 kg |
| Súly | 12.2 kg |