Leírás
A KTM X-Strada 30 Fit 2023 egy sokoldalú gravel kerékpár, amely mind városi használatra, mind pedig terepen való bringázásra kiválóan alkalmas. Az alumínium váz könnyű, de tartós, így a hosszabb túrák során is kényelmesen használható. A 1x11 sebességes SRAM Rival váltórendszer precíz váltást biztosít, miközben az erős Tektro hidraulikus fékrendszer biztosítja a megbízható fékerőt minden időjárási körülmény között.
A Maxxis Rambler gumiabroncsok kiváló tapadást nyújtanak még a laza terepen is, így bármilyen körülmények között magabiztosan haladhatsz. A kerékpár kialakítása figyelembe veszi a praktikus kiegészítők felszerelhetőségét is, mint például sárvédők és csomagtartók, így a KTM X-Strada 30 ideális választás a mindennapi ingázáshoz és a hosszabb túrákhoz egyaránt.
Ez a gravel kerékpár ötvözi a sportos teljesítményt és a sokoldalúságot, így tökéletes választás azok számára, akik egy mindennapi, de kalandra is kész kerékpárt keresnek.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 GRAVEL |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 59 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | rigid alloy gravel fork |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM S650 Eagle |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | SRAM PG-1130 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-42T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | SRAM PC-1110 |
| Hátsó váltó | SRAM Rival1 |
| Váltókar | SRAM S700 Trigger |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp rizer12 |
| Kormány szélesség | 700 mm |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Spor |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Maxxis Rambler |
| Első gumi méret | 45-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Rambler |
| Hátsó gumi méret | 45-622 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | Shimano HB-TX505 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-TX505 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 117 kg |
| Súly | 14.5 kg |