Leírás
A KTM X-Strada 15 Pro 2024 a gravel bringázás csúcskategóriás modellje, amelyet a legkeményebb terepek meghódítására és a hosszú távú kényelemre terveztek. A könnyű és merev alumínium vázat kombinálták a X-Strada Gravel Performance karbon villával, ami nemcsak a súly csökkentését, hanem a vibráció csillapítását is segíti. A 1x12 sebességes SRAM Apex váltórendszer zökkenőmentes és gyors váltásokat kínál, míg a 40 fogszámú lánctányér és 11-50 fogszámú SRAM NX Eagle kazetta biztosítja a megfelelő áttételt minden terepen.
A Schwalbe G-One Bite abroncsokkal felszerelt Black Jack kerekek kiváló tapadást és gördülékenységet nyújtanak, akár laza talajon, akár aszfaltos úton. A SRAM Apex hidraulikus tárcsafékek precíz fékezést biztosítanak, hogy minden helyzetben kontroll alatt tudd tartani a kerékpárt.
Az X-Strada 15 Pro kiváló választás a mindennapi ingázáshoz vagy akár a többnapos túrákhoz is, köszönhetően a sárvédő és csomagtartó rögzítési lehetőségeknek. Ez a modell a sportos teljesítményt és a sokoldalúságot ötvözi, így ideális minden gravel rajongó számára, aki kalandot keres.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | X-Strada Gravel AL6061tb |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 49 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | X-Strada Gravel Performance Carbon |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM Apex 1 |
| Hajtómű fogszám | 40T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | SRAM NX Eagle PG-1230 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM NX Eagle |
| Hátsó váltó | SRAM Apex Eagle |
| Váltókar | SRAM Apex 1 HRD |
| FÉK | --------------- |
| Fék | SRAM Apex |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | SRAM Centerline |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II Gravel 20° |
| Kormányszár | KTM Team II Road |
| Kormányszár dőlésszög | -8° |
| Kormánycsapágy | Acros ICR |
| Markolat | KTM tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Team II |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe G-One Bite Performance |
| Első gumi fajta | RaceGuard TLE |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe G-One Bite Performance |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard TLE |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | Black Jack Ready23 ASY |
| Első agy | Shimano RS470 |
| Első agy méret | 110 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano RS470 |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 111 kg |
| Súly | 10.5 kg |