Leírás
A KTM X-Strada 10 Pro 2023 a gravel bringázás csúcskategóriás modellje, amelyet a legkeményebb terepek meghódítására és a hosszú távú kényelemre terveztek. A könnyű és merev alumínium vázat kombinálták a X-Strada Gravel Performance karbon villával, ami nemcsak a súly csökkentését, hanem a vibráció csillapítását is segíti. A 1x12 sebességes Shimano GRX RX82 váltórendszer zökkenőmentes és gyors váltásokat kínál, míg a 42 fogszámú lánctányér és 10-45 fogszámú Shimano SLX kazetta biztosítja a megfelelő áttételt minden terepen.
A Schwalbe G-One Bite abroncsokkal felszerelt DT Swiss kerekek kiváló tapadást és gördülékenységet nyújtanak, akár laza talajon, akár aszfaltos úton. A Shimano GRX hidraulikus tárcsafékek precíz fékezést biztosítanak, hogy minden helyzetben kontroll alatt tudd tartani a kerékpárt.
Az X-Strada 10 Pro kiváló választás a mindennapi ingázáshoz vagy akár a többnapos túrákhoz is, köszönhetően a sárvédő és csomagtartó rögzítési lehetőségeknek. Ez a modell a sportos teljesítményt és a sokoldalúságot ötvözi, így ideális minden gravel rajongó számára, aki kalandot keres.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | X-Strada Gravel AL6061tb |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 49 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | X-Strada Gravel Performance Carbon |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano GRX RX82 |
| Hajtómű fogszám | 42T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano SLX M7100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M7100 |
| Hátsó váltó | Shimano GRX RX82 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano GRX RX82 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano GRX RX820 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM TEAM Road flare 16° |
| Kormányszár | KTM Team Road |
| Kormányszár dőlésszög | 8° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | KTM tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide |
| Nyeregcső | KTM Team |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe G-One Bite Performance |
| Első gumi fajta | RaceGuard TLE |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe G-One Bite Performance |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard TLE |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | DT Swiss 533D |
| Első agy | Shimano 105 R7070 |
| Első agy méret | 110 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano MT410 |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 117 kg |
| Súly | 10.2 kg |