Leírás
A KTM X-Strada 10 2023 gravel kerékpár egy tökéletes társ a gravel kalandokhoz és a mindennapi közlekedéshez is. A kerékpár könnyű, de tartós alumínium váza sportos és kényelmes kialakítást biztosít, amely remekül kezeli a különféle terepviszonyokat. Az X-Strada Gravel Performance karbon villa további merevséget nyújt, miközben csökkenti a vibrációt a durva terepen. A Shimano GRX RX810 2x11 váltórendszer lehetővé teszi a pontos váltást, hogy mindig megtalálhasd a megfelelő sebességet.
A kerékpár Schwalbe G-One Bite abroncsokkal rendelkezik, amelyek kiváló tapadást biztosítanak, akár laza, akár szilárd felületen haladsz. A Shimano GRX hidraulikus tárcsafékek garantálják a biztonságos és erőteljes fékezést bármilyen időjárási körülmények között. Az integrált kábelvezetés és a felszerelési pontok, mint például a sárvédők és csomagtartók számára, növelik a kerékpár sokoldalúságát.
Ez a gravel bringa nemcsak sportos teljesítményt kínál, hanem a mindennapi használat során is kiváló választás, legyen szó munkába járásról vagy hétvégi túrákról. A kiváló minőségű alkatrészek és a gondosan tervezett geometria garantálja a kényelmes utazást hosszú távon is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | X-Strada Gravel AL6061tb |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 49 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | X-Strada Gravel Performance Carbon |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano GRX RX600 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano HG700 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Első váltó | Shimano GRX RX810 |
| Hátsó váltó | Shimano GRX RX810 shadow+ |
| Váltókar | Shimano GRX RX810 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano GRX RX810 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM TEAM Road flare 16° |
| Kormányszár | KTM Team Road |
| Kormányszár dőlésszög | 8° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | KTM tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide |
| Nyeregcső | KTM Team |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe G-One Bite Performance |
| Első gumi fajta | RaceGuard TLE |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe G-One Bite Performance |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard TLE |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | DT Swiss 533D |
| Első agy | Shimano 105 R7070 |
| Első agy méret | 110 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano 105 R7070 |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 117 kg |
| Súly | 10.3 kg |