Leírás
A KTM X-Life Race 2023 egy sokoldalú cross trekking kerékpár, amelyet a városi közlekedéshez és a könnyebb terepezéshez terveztek. Az alumínium váz merev és könnyű, míg a 63 mm-es rugóútú Suntour NCX-E Air villa kiváló rugózást biztosít egyenetlen terepen is. A kerékpár modern megjelenését a belső kábelvezetés fokozza, ami nemcsak esztétikus, de a biztonságot is növeli.
A 3x10 sebességes Shimano Deore XT váltórendszer biztosítja a gördülékeny és pontos váltásokat, akár dombos terepen is. A 28"-os kerekek és a Schwalbe Smart Sam Performance gumiabroncsok biztosítják a megfelelő tapadást és irányíthatóságot, míg a Shimano XT hidraulikus tárcsafékek erőteljes fékerőt kínálnak, hogy bármilyen időjárási körülmény között biztonságosan megállhass.
Ez a modell nagyszerű választás azok számára, akik hihetetlenül strapabíró és sokoldalú trekking kerékpárt keresnek, amely mind a városi ingázás, mind pedig a hétvégi túrák során kényelmet és teljesítményt nyújt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 OFFROAD TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 60 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX-E Air RL |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore XT T8000 |
| Hajtómű fogszám | 48-36-26T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano HG500 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano HG54 |
| Pedál | KTM Team Offroad LSB |
| Első váltó | Shimano Deore XT T8000 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT T8000 SGS shadow |
| Váltókar | Shimano Deore XT T8000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore XT T8100 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT70 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team flat 2X |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 620 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Team |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | KTM Team drop/in |
| Markolat | KTM Comp Ergo Multi |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Comp Hybrid |
| Nyeregcső | KTM Team |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Első gumi fajta | Performance RT Addix |
| Első gumi méret | 44-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | Performance RT Addix |
| Hátsó gumi méret | 44-622 |
| Felni | KTM Casual |
| Első agy | Shimano HB-M8000 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-M8000 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 131 kg |
| Súly | 12.3 kg |