Leírás
A KTM Ultra Ride 2022 egy sokoldalú MTB kerékpár, amely tökéletes a mindennapi kerékpározáshoz és a könnyű terepezéshez. Az alumínium váz stabilitást és tartósságot biztosít, miközben a hosszított felsőcső és a laposabb fejcsőszög javítja az irányíthatóságot és a lejtmeneti stabilitást. A belső kábelvezetés esztétikus megjelenést kölcsönöz a kerékpárnak, miközben a 100 mm-es rugóúttal rendelkező Suntour XCR villa kényelmes rugózást nyújt durva terepeken is.
A SRAM SX Eagle 12 sebességes váltórendszer precíz váltást kínál, ami elengedhetetlen a változatos terepviszonyok közötti hatékony haladáshoz. A Maxxis Rekon Race gumik kiváló tapadást biztosítanak, a Shimano MT200 hidraulikus fékek pedig erős és megbízható fékezési teljesítményt nyújtanak minden időjárási körülmény között.
A kerékpár praktikus funkciókkal, például sárvédő, csomagtartó és kitámasztó felszerelési lehetőségekkel is rendelkezik, így a KTM Ultra Ride nemcsak sportos, hanem akár a mindennapi ingázásra is alkalmas választás lehet.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 MTB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 38 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour SF14 XCR Air RL DS |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM SX Eagle |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | SRAM PG-1210 Eagle |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM NX Eagle |
| Pedál | KTM Comp MTB BF |
| Hátsó váltó | SRAM SX Eagle |
| Váltókar | SRAM SX Eagle Trigger |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano Altus RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp rizer12 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Ritchey Zero Logic Press Fit |
| Markolat | KTM Comp MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | MAXXIS Rekon Race |
| Első gumi fajta | EXO Tanwall |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | MAXXIS Rekon Race |
| Hátsó gumi fajta | EXO Tanwall |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | Shimano Tourney HB-TX505 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Tourney FH-TX505-8 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 105 kg |
| Súly | 14.3 kg |