Leírás
A KTM Ultra Gloriette 27 2023 egy könnyű és robusztus alumínium vázra épülő MTB kerékpár, amely remek teljesítményt nyújt a városban és a terepen egyaránt. A hosszabb felsőcső és a laposabb fejcsőszög javítja a stabilitást, míg a belső kábelvezetés modern és letisztult megjelenést kölcsönöz a kerékpárnak. A Suntour XCM villa 80 mm-es rugóúttal sima mozgást és kényelmes rugózást biztosít a technikásabb terepeken is.
A SRAM SX 12 sebességes váltórendszer pontos és megbízható váltást garantál, bármilyen terepen is használd. A 27.5"-os kerekekkel és a Schwalbe Smart Sam abroncsokkal felszerelt kerékpár kiváló tapadást és gördülékeny haladást biztosít, míg a Shimano MT200 hidraulikus tárcsafékek erőteljes fékerőt nyújtanak, még nedves körülmények között is.
A KTM Ultra Gloriette 27 nemcsak sportos, hanem praktikus is, hiszen a váz lehetőséget nyújt sárvédők, csomagtartó és kitámasztó felszerelésére is. Ez a kerékpár tökéletes választás mindazok számára, akik sokoldalú és megbízható MTB-t keresnek elérhető áron.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 MTB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 37 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour XCM |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 80 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM SX Eagle |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | SRAM PG-1210 Eagle |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM SX Eagle |
| Pedál | KTM Comp MTB BF |
| Hátsó váltó | SRAM SX Eagle |
| Váltókar | SRAM SX Eagle |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp Riser 20 |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 15° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Első gumi fajta | K-Guard |
| Első gumi méret | 57-584 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | K-Guard |
| Hátsó gumi méret | 57-584 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | Shimano HB-TX505 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-TX505 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 14.4 kg |