Leírás
A KTM Ultra Flite 2023 tökéletes választás azok számára, akik egy sokoldalú MTB-t keresnek, amely egyaránt megfelel a hétköznapi közlekedéshez és az off-road kalandokhoz. A könnyű és extra merev alumínium váz nemcsak erős, de kényelmesen kezelhető is, köszönhetően a hosszabb felsőcsőnek és a laposabb fejcsőszögnek, amelyek javítják a stabilitást, különösen meredek lejtőkön. A Suntour X1 100 mm-es rugóútja biztosítja a sima és kényelmes rugózást még egyenetlen terepen is.
A Shimano Deore 2x10 sebességes váltórendszer precíz és könnyed váltásokat garantál, míg a Shimano hidraulikus fékrendszer erőteljes fékerőt biztosít bármilyen körülmény között. A Maxxis Rekon Race EXO gumiabroncsok kiváló tapadást nyújtanak, így biztosítva a gördülékeny haladást laza talajon és kavicsos ösvényeken is.
A belső kábelvezetés tiszta és esztétikus megjelenést kölcsönöz a kerékpárnak, miközben a váz kialakítása lehetővé teszi a sárvédők, csomagtartó és kitámasztó felszerelését is, ezáltal a kerékpár praktikus társ a mindennapi városi közlekedéshez és hosszabb túrákhoz is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 MTB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour X1 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore M4100 |
| Hajtómű fogszám | 36-26T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore M4100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-42T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano HG54 |
| Pedál | KTM Comp MTB BF |
| Első váltó | Shimano Deore M4100 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M5120-SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M4100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano Altus RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp rizer 12 |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | MAXXIS Rekon Race |
| Első gumi fajta | EXO |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | MAXXIS Rekon Race |
| Hátsó gumi fajta | EXO |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | Shimano HB-MT200 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-RM35BZ |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 133 kg |
| Súly | 14.53 kg |