Leírás
A KTM Ultra 1964 Comp 2023 egy könnyű és erős alumínium vázú MTB kerékpár, amely ideális választás mind a hétköznapi, mind a terepbiciklizéshez. A 29"-os kerekekkel és a RockShox Judy Silver TK villával felszerelt kerékpár kiválóan kezeli a nehezebb terepeket is. A nagyszerű geometria, vagyis a hosszabb felsőcső és a laposabb fejcsőszög biztosítja a stabilitást és az irányíthatóságot a meredek lejtőkön és gyors lejtmenetekben.
A Shimano Deore 12 sebességes váltórendszerrel a KTM Ultra 1964 Comp rendkívül pontos és megbízható váltást biztosít, akár a hegyi ösvényeken, akár a technikás terepen. A kétdugattyús Shimano fékrendszer és a 180/160 mm-es féktárcsák erős és kontrollált fékezést garantálnak. A Maxxis Rekon Race EXO gumiabroncsok kiváló tapadást nyújtanak, így a legnehezebb terepen is magabiztosan mozoghatsz.
Ez a kerékpár nemcsak a teljesítményt, hanem a kényelmet is szem előtt tartja, hiszen extra komfortot biztosít hosszabb túrák során. A vázon elérhető rögzítési pontok lehetővé teszik sárvédők, csomagtartó és kitámasztó felszerelését, így a KTM Ultra 1964 Comp sokoldalú társként szolgál mind a mindennapi ingázások, mind a hétvégi túrák során.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 MTB Ultra TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RockShox Judy Silver TK |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore M6100 |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Pedál | KTM Team MTB SB |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT M8100 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M6100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano M4100/MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp flat 2X |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Team |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | KTM Team drop/in |
| Markolat | KTM Prime silicone |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Comp MTB Sport |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | MAXXIS Rekon Race |
| Első gumi fajta | EXO |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | MAXXIS Rekon Race |
| Hátsó gumi fajta | EXO |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | Shimano HB-MT410 |
| Első agy méret | 110x15 mm |
| Első agy típus | Center lock |
| Hátsó agy | Shimano FH-MT410 |
| Hátsó agy méret | 148x12 mm |
| Hátsó agy típus | Center lock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 13.7 kg |