Leírás
A KTM Scarp Elite AXS 2023-as MTB kerékpár a profi versenyzők igényeire szabva készült. Az EVO II karbon váz és az alumínium hátsó háromszög kiváló egyensúlyt nyújt a könnyű kezelhetőség és a merevség között. A 100 mm-es Fox 32 Float villa és a 95 mm-es hátsó Fox Float DPS csillapító garantálják a megfelelő rugózást, így ez a kerékpár biztosítja a stabil és kényelmes menetet a legnehezebb terepeken is. Az SLL technológia tovább fokozza a teljesítményt, optimális reakciókat biztosítva minden helyzetben.
A kerékpár szíve a 12 sebességes SRAM GX Eagle AXS elektromos váltórendszer, amely gyors és zökkenőmentes váltásokat tesz lehetővé. Ez az intelligens váltórendszer különösen hasznos versenyzés közben, hiszen a vezeték nélküli technológia csökkenti a karbantartási igényt, miközben pontosabb és gyorsabb váltást kínál. A Maxxis Rekon Race gumik biztosítják a kiváló tapadást, legyen szó kavicsos vagy technikás terepről.
A Scarp Elite AXS a hegyekben és a versenypályákon is kiválóan teljesít. A Shimano M4100/MT410 kétdugattyús fékrendszer nagy fékerőt biztosít, ami különösen fontos a meredek lejtőkön. A KTM prémium minőségű alkatrészei, beleértve a KTM Team kormányt és nyeregcsövet, extra stabilitást és kényelmet nyújtanak hosszú távú versenyeken is. Ez a modell a kompromisszumok nélküli teljesítmény és a fejlett technológia tökéletes ötvözete.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Scarp Premium Carbon-Alloy SLL 95 mm |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 38 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 32 Float Rhythm |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 100 mm |
| Rugóstag | FOX Float DPS Performance Elite |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM GX Eagle DUB |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | SRAM GX Eagle XG-1275 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-52T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM GX Eagle |
| Hátsó váltó | SRAM GX Eagle AXS |
| Váltókar | SRAM GX Eagle AXS Controller |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano M4100/MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team flat 2X |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Team MTB |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | KTM Team drop/in |
| Markolat | KTM Team silicone |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco RND Manganese Rails |
| Nyeregcső | KTM Team |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Maxxis Rekon Race |
| Első gumi fajta | EXO/TR |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Rekon Race |
| Hátsó gumi fajta | EXO/TR |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Ryde Rival26 |
| Első agy | Mavic MX801 |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Mavic MX801 |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 12.7 kg |