Leírás
A KTM Myroon Comp 2025 a Myroon család legújabb fejlesztése. Ez a könnyű karbonvázú MTB versenykerékpár olyan kerékpárosoknak készült, akik nagy hangsúlyt fektetnek a sebességre és a teljesítményre. Az egytányéros hajtásra optimalizált merev váz maximális erőátvitelt biztosít, miközben a 29"-os kerekek könnyed gördülést és stabilitást nyújtanak bármilyen terepen.
A Myroon Comp kiváló alkatrészekkel érkezik: a Shimano Deore váltórendszer garantálja a gyors és megbízható váltást, míg a RockShox Judy villa 100mm rugóúttal segíti a kerékpárt a durva terepen való mozgásban. A precíz tervezés és a merev karbonváz kialakítása nemcsak a teljesítményt, hanem a kontrollt is elősegíti.
A KTM Myroon Comp 2025 egyaránt tökéletes választás versenyzéshez és edzésekhez. Az új generációs váz és a csúcsminőségű alkatrészek kombinációja kiváló tapadást, gyorsulást és irányíthatóságot kínál minden MTB rajongónak.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Myroon Performance Carbon |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 38 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RockShox Judy Silver Air TK RL LB |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano FC-MT511 |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano M6100-12 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100-12 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M6100-12 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M6100-12 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT201/MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp Riser 12 |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | KTM Team drop/in |
| Markolat | KTM Comp MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Race |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Maxxis Rekon Race |
| Első gumi fajta | EXO |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Rekon Race |
| Hátsó gumi fajta | EXO |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | AlexRims DP25 |
| Első agy | Shimano CUES TC500 |
| Első agy méret | 110 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano CUES TC500 |
| Hátsó agy méret | 148 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Súly | 12.9 kg |