Leírás
A KTM Macina Team 791 2023-as modellje a hegyikerékpározás szerelmeseinek készült, akik a legújabb technológiát és kiváló minőségű alkatrészeket keresik egy elektromos mountain bike-ban. A kerékpár szívét a Bosch Performance CX motor alkotja, amely 85 Nm maximális nyomatékot, így könnyedén megbirkózik a meredek emelkedőkkel és technikás lejtőkkel egyaránt. A Bosch PowerTube 750 Wh-s akkumulátor hosszú távú túrákhoz is elegendő energiát biztosít, miközben esztétikusan illeszkedik a vázba.
A kerékpár 120 mm-es rugóúttal rendelkezik, amelyet a kiváló minőségű első villa biztosít, lehetővé téve a sima és kontrollált haladást a legváltozatosabb terepviszonyok között is. A 29 colos kerekek optimális gördülési tulajdonságokat és stabilitást nyújtanak, míg a kivételes vázmerevség növeli a kerékpár reakciókészségét és irányíthatóságát.
A Shimano Deore XT LG 11 sebességes váltórendszer gyors és precíz váltást tesz lehetővé, míg a Shimano Deore hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt biztosítanak minden körülmények között. A KTM Macina Team 791 nem csupán egy elektromos mountain bike, ez egy olyan prémium kategóriás kerékpár, amely a legmodernebb technológiát és a kiváló minőségű alkatrészeket ötvözi a felejthetetlen terepélmény érdekében.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina MTB Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 34 Float AWL e-bike |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 120 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-TEAM ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Pedál | VP-195E |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT M8130 LG shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore XT M8130 LG |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore M6100 / M6120 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 / EM600 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team flat 2X |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Team MTB |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GA20 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco RND Manganes Rails |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Maxxis Rekon |
| Első gumi fajta | EXO/TR |
| Első gumi méret | 62-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Rekon |
| Hátsó gumi fajta | EXO/TR |
| Hátsó gumi méret | 62-622 |
| Felni | Ambrosio E30 Trail |
| Első agy | DT Swiss 370 |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | DT Swiss 370 |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 28 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 750 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote / Bosch KIOX 300 TFT Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 143 kg |
| Súly | 24.1 kg |