Leírás
A KTM Macina Sport 720 2023-as modellje egy megbízható és strapabíró trekking e-bike, amely tökéletes választás hosszú túrákra és városi közlekedésre egyaránt. A kerékpár alapját a robusztus Macina Trekking Onroad Alloy6061 váz adja, amely kiváló egyensúlyt biztosít a könnyedség és a tartósság között. A 750 Wh kapacitású Bosch PowerTube akkumulátor a vázba integrált, amely elegendő energiát biztosít a hosszabb utakhoz is, miközben a Bosch Performance CX negyedik generációs motor 85 Nm nyomatékot nyújt, így minden terepen segíti a pedálozást.
A kerékpár Shimano Deore XT 11 sebességes váltóval rendelkezik, amely precíz és tartós váltást biztosít, még nagy terhelés alatt is. A Suntour NCX32-D levegős villa 63 mm-es rugóúttal gondoskodik a kényelemről a nehezebb terepeken is. A hidraulikus Shimano tárcsafékek, valamint a Schwalbe Marathon Mondial gumik biztosítják a megbízható fékezést és tapadást bármilyen útviszonyok között.
További kényelmi funkciók közé tartozik az állítható KTM 28"-as oldaltámasz, az SKS sárvédők és a praktikus KTM light csomagtartó. Ez a kerékpár ideális választás azoknak, akik megbízható és sokoldalú e-bike-ot keresnek mindennapi használatra vagy kalandos túrákra.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX32-D Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA Direct Mount |
| Hajtómű fogszám | 42T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-TEAM ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Pedál | VP-616 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT M8130 LG shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore XT M8130 LG |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT402 / MT420 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 / EM600 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line low rizer |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 20° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GP30 SD |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Essenza+ |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | SCHWALBE Marathon Mondial Performance |
| Első gumi fajta | RaceGuard |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | SCHWALBE Marathon Mondial Performance |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Ryde Rival Sport |
| Első agy | Shimano Deore M6000 |
| Első agy méret | 100 x 5 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano UR600 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B&M Lumotec IQ-XS LED 100-150Lux |
| Hátsó lámpa | B&M Toplight 2C LED |
| Csomagtartó | KTM light |
| Sárvédő | SKS A55K |
| Kitámasztó | KTM 28 |
| Láncvédő | KTM type 7 for Bosch Gen.4 |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | BOSCH Performance CX Gen.4 |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | BOSCH PowerTUBE |
| Kapacitás | 750 Wh |
| Töltő | BOSCH Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | BOSCH LED remote SMART SYSTEM / BOSCH Kiox 300 TFT Display SMART SYSTEM |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 145 kg |
| Súly | 25.9 kg |