Leírás
A 2026-os KTM Macina Gravelator SX 10 a sokoldalú és strapabíró gravel e-bike kategóriát képviseli. Az alumínium váz és az X-Strada Gravel Performance karbon villa erős, de kényelmes alapot kínál, amely jól teljesít kavicsos utakon, erdei ösvényeken és aszfalton egyaránt. Az integrált kábelezés és a modern dizájn letisztult megjelenést biztosít.
A központi meghajtásról a kompakt, de erőteljes Bosch Performance SX motor gondoskodik, amely sportos, dinamikus rásegítést kínál. A vázba rejtett 400 Wh-s Bosch CompactTube akkumulátor kellően könnyű és hatékony, így ideális a napi használathoz és a hosszabb túrákhoz. A hajtásláncot a megbízható Shimano GRX 12 sebességes váltórendszer biztosítja, amely széles áttételt kínál a meredek emelkedőkhöz és a gyors sík szakaszokhoz.
A kerékpár prémium DT Swiss GR1600 Spline DB kerékszettel érkezik, amelyet a strapabíró és sokoldalú Continental Terra Adventure gumik egészítenek ki, így biztosítva a stabilitást és a tapadást bármilyen terepen. A kényelmet a Selle Royal SRX nyereg, a KTM Team Gravel kormány és a KTM Team II nyeregszár garantálják. A Macina Gravelator SX 10 16 kg-os összsúlyával egy megbízható és erőteljes e-gravel kerékpár, amely tökéletes választás túrákhoz, edzésekhez és mindennapi használathoz.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Gravelator Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 52 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | X-Strada Gravel Performance Carbon |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | KTM |
| Hajtómű fogszám | 42T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Race ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Pedál | KTM Team cross alloy ballfree |
| Hátsó váltó | Shimano GRX RX822 shadow+ |
| Váltókar | Shimano GRX RX610/RX410 |
| FÉK | --------------- |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team Gravel |
| Kormányszár | KTM Team Road |
| Kormányszár dőlésszög | -7° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | KTM tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal SRX |
| Nyeregcső | KTM Team II |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Terra Adventure |
| Első gumi méret | 45-622 |
| Hátsó gumi | Continental Terra Adventure |
| Hátsó gumi méret | 45-622 |
| Felni | DT Swiss GR1600 Spline DB |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance SX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 60 Nm |
| Tejesítmény | 600 W |
| Akkumulátor | Bosch CompactTUBE |
| Kapacitás | 400 Wh |
| Töltő | Bosch Compact Charger |
| Teljesítmény | 2 A |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 116 kg |
| Súly | 16 kg |