Leírás
A KTM Macina Aera 571 Street 2023-as modellje a modern technológiákat és a kiváló alkatrészeket ötvözi, hogy a kerékpárosok számára kiemelkedő élményt nyújtson. A kerékpár szívét a Bosch Performance motor alkotja, amely 65 Nm-es nyomatékával megbirkózik a meredek emelkedőkkel és hosszú távú túrákkal egyaránt. Az integrált 500 Wh-s Bosch PowerPACK akkumulátor kiváló hatótávolságot biztosít, lehetővé téve a kerékpárosok számára, hogy élvezhessék az utazást anélkül, hogy aggódniuk kellene az energiaellátás miatt.
A Shimano Acera 8 sebességes váltórendszer nagyszerű váltást tesz lehetővé. A Suntour XCM 32 ATB első villa 80 mm-es rugóúttal sima és kényelmes utazást biztosítanak még egyenetlen terepen is. A Schwalbe Smart Sam Performance gumiköpenyek kiváló tapadást és tartósságot kínálnak, míg a teljes felszereltség alkalmassá teszi a kerékpárt mindennapi városi közlekedésre és hosszabb túrákra egyaránt.
A KTM Macina Aera 571 Street nem csupán egy elektromos mountain bike ez egy olyan kerékpár, amely a modern technológiát és a minőségi alkatrészeket ötvözi a felejthetetlen kerékpározási élmény érdekében. Legyen szó városi ingázásról vagy tereptúrákról, ez a kerékpár minden igényt kielégít, miközben kiváló kényelmet és teljesítményt nyújt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Offroad Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour XCM 32 ATB NLO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 80 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-LINE BNI |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano HG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-40T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | Shimano HG40 |
| Pedál | VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano Acera M3020 |
| Váltókar | Shimano Altus M315 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp rizer15 |
| Kormány szélesség | 680 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Line UP3 adjust |
| Kormánycsapágy | Ritchey Zero Logic Comp |
| Markolat | KTM Comp Ergo Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Essenza |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 300 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam Performance |
| Első gumi fajta | RT |
| Első gumi méret | 57-584 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam Performance |
| Hátsó gumi fajta | RT |
| Hátsó gumi méret | 57-584 |
| Felni | Ryde Rival30 |
| Első agy | Shimano Acera M3050 |
| Első agy méret | 100 x 5 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Deore M6000 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B&M Dopp E 35Lux |
| Hátsó lámpa | Spanninga Pixeo |
| Kitámasztó | KTM adjustable |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 65 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerPACK |
| Kapacitás | 500 Wh |
| Töltő | Bosch Compact Charger |
| Teljesítmény | 2 A |
| Kijelző | Bosch INTUVIA LCD Display with Remote |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 146 kg |
| Súly | 26.7 kg |