Leírás
A KTM Macina Aera 571 LFC egyedülálló kialakításával ötvözi a mountain bike-ok robusztusságát és a városi kerékpárok kényelmét. Az alacsony átlépési magasságú alumínium váz megkönnyíti a fel- és leszállást, miközben stabilitást és tartósságot biztosít a különböző terepviszonyok között. A Bosch Performance CX motor 85 Nm nyomatékkal erőteljes támogatást nyújt, legyen szó meredek emelkedőkről vagy hosszabb túrákról. Az 500 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor elegendő energiát biztosít a hosszabb utakhoz, és esztétikusan integrált a vázba, megőrizve a kerékpár letisztult megjelenését.
A 80 mm-es rugóúttal rendelkező Suntour XCM 32 villa hatékonyan csillapítja az útegyenetlenségeket, növelve a kényelmet és a kontrollt a terepen. A Shimano Deore 10 sebességes váltórendszer széles áttételi tartományt kínál, lehetővé téve a könnyed váltást a különböző terepviszonyokhoz igazodva. A hidraulikus tárcsafékek megbízható és erőteljes fékezést biztosítanak, növelve a biztonságot nedves és száraz körülmények között egyaránt.
A 27.5 colos kerekek és a széles Schwalbe Smart Sam gumiabroncsok kiváló tapadást és stabilitást nyújtanak, legyen szó erdei ösvényekről vagy városi utcákról. A beépített világítási rendszer és a sárvédők növelik a kerékpár mindennapi használhatóságát, míg a kitámasztó praktikus parkolási lehetőséget biztosít. A KTM Macina Aera 571 LFC ideális választás azok számára, akik egy sokoldalú, kényelmes és megbízható elektromos kerékpárt keresnek, amely egyaránt alkalmas városi közlekedésre és terepezésre.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour XCM 32 ATB |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 80 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA Megatooth |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-COMP ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-43T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Pedál | VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M5130 LG shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M5130 LG display |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T390 / E390 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR-45 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp rizer15 |
| Kormány szélesség | 680 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Line UP3 adjust |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GP1 SD |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Essenza+ |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 300 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Első gumi fajta | Performance |
| Első gumi méret | 57-584 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | Performance |
| Hátsó gumi méret | 57-584 |
| Felni | Ryde Rival30 |
| Első agy | Shimano Deore M6000 |
| Első agy méret | 100 x 5 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Deore M6000 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B&M Lumotec DOPP LED 35Lux |
| Hátsó lámpa | B&M Toplight 2C LED |
| Csomagtartó | KTM light |
| Sárvédő | SKS A65R |
| Kitámasztó | KTM 28 |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX Gen.4 |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 500 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote SMART SYSTEM / Bosch INTUVIA 100 LCD Display SMART SYSTEM |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 145 kg |
| Súly | 26.3 kg |