Leírás
A KTM Chicago Street 27 egy sokoldalú MTB kerékpár, amelyet városi közlekedésre és könnyű terepezésre egyaránt alkalmas. Könnyű, 27.5"-os alumínium váza biztosítja a stabilitást és tartósságot, miközben a Suntour villája kiválóan simítja ki az út egyenetlenségeit, így a kerékpár könnyedén alkalmazkodik a városi utakhoz és a terephez.
A Shimano Tourney váltórendszer precíz váltásokat garantál, ami különböző terepviszonyok mellett is megbízható teljesítményt nyújt. A kerékpár további városi kiegészítőkkel, például sárvédőkkel, világítással, csomagtartóval és oldalkitámasztóval van felszerelve, ami kényelmes és praktikus megoldássá teszi mindennapi közlekedéshez. A Smartpac abroncsok kiváló tapadást biztosítanak, míg a Shimano hidraulikus tárcsafékek garantálják a gyors és biztonságos megállást.
A teljes felszereléssel a KTM Chicago Street 27 ideális választás mind azoknak, akik egy megbízható és strapabíró MTB-t keresnek városi használatra.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 MTB STREET |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour SF18-XCT-ATB DS |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 80 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Tourney TY301 |
| Hajtómű fogszám | 42-34-22T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano Tourney HG200 |
| Fogaskoszorú fogszám | 12-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | KMC Z8.3 |
| Pedál | KTM LINE MTB BF |
| Első váltó | Shimano Altus M313 |
| Hátsó váltó | Shimano Tourney TX800-SGS |
| Váltókar | brake/shiftlever combination |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Acera EF505/MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano Altus RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line Riser 12 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 15° |
| Kormánycsapágy | RITCHEY Zero Logic Press Fit |
| Markolat | KTM Line MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Smartpac |
| Első gumi fajta | TwinSkin |
| Első gumi méret | 54-584 |
| Hátsó gumi | Smartpac |
| Hátsó gumi fajta | TwinSkin |
| Hátsó gumi méret | 54-584 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Tourney FH-TX505-8 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Sate Lite G1 |
| Hátsó lámpa | Sate Lite M4 |
| Kitámasztó | KTM Rear 28 adjust |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 107 kg |
| Súly | 16.5 kg |