Leírás
A Knog Blinder 900 első kerékpárlámpa a legjobb választás azoknak a kerékpárosoknak, akik kiváló teljesítményt és hosszú élettartamot keresnek. A lámpa 900 lumenes fényereje akár 100 méteres látótávolságot biztosít, így biztonságosan közlekedhetsz sötétben is.
- Az iparág vezető akkumulátortechnológiája 2 óra üzemidőt biztosít teljes fényerőn.
- Akár 120 óra üzemidő Eco Flash üzemmódban
- Két rögzítőelemet tartalmaz; egy strapabíró gumipántot a kormány fölé/alá, és egy Go-Pro stílusú rögzítőt a kerékpáros computer alá vagy egy kompatibilis sisakrögzítőhöz.
- Előre beprogramozott 6 fénymóddal, hogy minden körülményekhez illeszkedjen.
- USB-C újratölthető (kábel nem tartozék)
- 100% vízálló, IP67-es besorolással
- Intelligens gombos LED-ek jelzik az akkumulátor töltöttségi szintjét és töltöttségi állapotát
- Oldalsó megvilágító ablakok a jobb láthatóságért
Üzemmódok:
- Erős állandó: 900 lumen ~ 2 óra
- Közepes állandó: 450 lumen ~ 4 óra
- Alacsony állandó: 200 lumen ~ 8 óra
- Állandó pulzáló: 450 lumen ~ 8 óra
- Stroboszkóp: 200 lumen ~ 16 óra
- ECO villogó: 130 lumen ~ 120 óra
Paraméterek
| Fényerő | 900 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 120 óra |
| Kapacitás | 5000 mAh |
| Töltési idő | 5 óra |
| Vízállóság | IP67 |
| Méret | 110 x 27 x 27 mm |
| Súly | 167 g |
Vélemények
Írd meg a véleményed!
2025. 10. 13.