Leírás
A Knog Blinder 600 első kerékpárlámpa a biztonságot és teljesítményt szem előtt tartó kerékpárosok számára lett kifejlesztve. A 600 lumenes teljesítmény és a gondosan megtervezett sugárzási szög akár 80 méteres látótávolságot biztosít. A lámpa hat előre beállított üzemmóddal rendelkezik, hogy minden körülményhez igazodjon, beleértve az Eco Flash módot, amely akár 120 órás üzemidőt is kínál. Az USB-C technológiának köszönhetően gyorsan és egyszerűen tölthető, a beépített LED pedig jelzi az akkumulátor töltöttségét.
- Erős, 600 lumenes, fókuszált fénysugár
- Minőségi megvilágítást biztosít akár 80 méteres távolságban is
- Az iparág vezető akkumulátortechnológiája 2 óra üzemidőt biztosít teljes fényerőn.
- Egy rögzítőelemet tartalmaz; egy strapabíró gumipántot a kormány fölé/alá.
- Előre beprogramozott 6 fénymóddal, hogy minden körülményekhez illeszkedjen.
- USB-C újratölthető (kábel nem tartozék)
- 100% vízálló, IP67-es besorolással
- Intelligens gombos LED-ek jelzik az akkumulátor töltöttségi szintjét és töltöttségi állapotát
- Oldalsó megvilágító ablakok a jobb láthatóságért
Üzemmódok
- Erős állandó: 600 lumen ~ 2 óra
- Közepes állandó: 300 lumen ~ 4 óra
- Alacsony állandó: 150 lumen ~ 8 óra
- Állandó pulzáló: 300 lumen ~ 8 óra
- Stroboszkóp: 150 lumen ~ 16 óra
- ECO villogó: 90 lumen ~ 120 óra
Paraméterek
| Fényerő | 600 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 120 óra |
| Kapacitás | 3350 mAh |
| Töltési idő | 4 óra |
| Vízállóság | IP67 |
| Méret | 110 x 27 x 27 mm |
| Súly | 155 g |
Vélemények
Írd meg a véleményed!
2025. 10. 14.
- leggyengébb folyamatos módban is bevilágítja az előttünk lévő utat
- legerősebb módban használva valóságos fényágyú
- gyönyörű kidolgozás és dizájn
- remek üzemidő
- legerősebb módban használva valóságos fényágyú
- gyönyörű kidolgozás és dizájn
- remek üzemidő