Leírás
A DT Swiss F 1900 Classic egy robusztus, alumínium freeride/downhill kerékpár kerékszett, melyet kifejezetten parkokhoz és nehéz terepviszonyokhoz terveztek. A 30 mm belső szélességű, Hooked tubeless-ready felnik célja a maximális ütésállóság. ASTM 5 minősítésével és e-bike engedélyével ez a kerékszett garantálja, hogy jól viseli a kerékpár parkok okozta intenzív igénybevételt.
- A 30 mm belső szélességű Hooked tubeless-ready felni kifejezetten park és freeride felhasználáshoz optimalizált, ütésálló kialakítással.
- A hegesztett alumínium profil megnövelt ellenállást biztosít.
- A DT Competition küllők Pro Lock Squorx anyákkal robusztus, könnyű és precíz keréképítést tesznek lehetővé.
- Az ASTM 5 minősítés és e‑bike engedély garantálja a legszélsőségesebb használatra való alkalmasságot.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Kiszerelés | Első |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Felni anyag | Alumínium |
| Felni peremtípus | Peremes |
| Felni illesztés | Illesztett |
| Felni belső szélesség | 30 mm |
| Felni külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 21 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Kerékagy típus | 370 |
| Kerékagy fajta | Átütőtengely |
| Kerékagy méret | 110 x 15 mm |
| Tárcsafék típus | 6 csavaros |
| Küllő | DT competition® |
| Küllőanya | DT ProLock Squorx ProHead |
| Fűzési minta | Three-cross (1:1) |
| Tubeless | Igen |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 1041 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!