Leírás
A merev vázas montik által ihletett Editor váza duplán húzott alumíniumcsövekből készült, jól guruló 700c kerekekkel a sebességért és kényelemért. A szépen integrált csomagtartó és a sárvédő rögzítési pontok megkönnyítik a szükséges kiegészítők felszerelését, a középrész és csúszópapucs pedig az alacsony karbantartási igényű szíjat fogadja. A karcsú merev villa határozott, precíz irányíthatóságot ad, alacsony súllyal és letisztult kinézettel.
Urban Geometry
A városi utcák a városi kerékpárok természetes otthona, ezért a geometriát is ennek megfelelően alakítottuk ki. Fürge, hogy biztonságosan kanyarodj a forgalomban, ideális súlyelosztással a nagyszerű tapadás és a biztonságos fékezés és kanyarodás érdekében, az Urban Geometry pontosan az, amire szükséged van, hogy biztonságosan navigálhass az átlagos utcákon... és legyőzd a dugót.
Mounting Points
A CUBE-nál úgy gondoljuk, hogy egy funkcionális kerékpárnak is vonzónak kell lennie. A Nature sorozatunk csomagtartó és sárvédő rögzítési pontjait kifejezetten úgy terveztük, hogy erős és biztonságos rögzítési pontot biztosítsanak ezeknek a hasznos kiegészítőknek. Ugyanakkor nem feltűnőek és elegánsak, így kerékpárja továbbra is jól néz ki.
Semi Internal Cable Routing
A váltó és a fékek kábelei nélkülözhetetlenek, de nem feltétlenül akarod mindig látni őket. A félig integrált kábelelvezetésünk a váltó- és fékkábeleket az alsócsövön keresztül vezeti, ami tisztább megjelenést, simább váltásokat és kevesebb karbantartást eredményez. Így a CUBE kerékpárja jól néz ki és továbbra is úgy működik, ahogyan kell, Ön pedig csak arra koncentrálhat, hogy élvezze az tekerést.
Aluminium Superlite
A CUBE Aluminium Superlite váza hőkezelt 6061-es alumíniumból készül, amely rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal - nagy fáradásállóság, jó merevség, alacsony súly és kiváló szilárdság -, amelyek egy kerékpárváz esetében fontosak. Ezután dupla konok csövekké alakítjuk, hogy csökkentsük a súlyt anélkül, hogy bármit is feláldoznánk a szilárdságából. Az eredmény? Kivételesen könnyű, erős és strapabíró vázak.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium Superlite |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 62 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Aluminium Rigid Fork |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Gates S301 CDC |
| Hajtómű fogszám | 46T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Gates CDX |
| Fogaskoszorú fogszám | 22T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Gates CDX |
| Pedál | CUBE PP MTB |
| Középcsapágy | Gates BSA |
| Hátsó váltó | Shimano Alfine S7001 |
| Váltókar | Shimano Alfine S700 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | CUBE Flat Race Bar |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | CUBE Performance Stem Pro |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | VP Semi-Integrated |
| Markolat | ACID Travel |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Natural Fit Sequence |
| Nyeregcső | CUBE Performance Post |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe G-One Allround |
| Első gumi fajta | Kevlar |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe G-One Allround |
| Hátsó gumi fajta | Kevlar |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | CUBE EX25 |
| Első agy | Shimano XT M8000 |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Alfine S7001 |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 12.4 kg |