Leírás
A szépség több mint a kinézet: az Attention karcsú megjelenése a Smooth Welding hegesztett fejcső és nyeregcső csatlakozásának köszönhető. Menetes középrész és belső kábelvezetést tartalmaz a hosszú élettartam és az egyszerű karbantartás érdekében. Még egy Flat Mount rögzítési pont is található rajta, amely zökkenőmentesen működik a kitámasztónkkal, valamint integrált rögzítési pontok az ACID sárvédőkhöz és csomagtartóhoz. A gondosan átgondolt geometria alacsonyabb felsőcsövet tartalmaz a magabiztosabb kezelés érdekében, és bőven van hely széles, tapadó és kényelmes 2.25 colos gumiabroncsok használatához. SizeSplit rendszerünk is kibővített választékkal rendelkezik, így bármilyen magas is vagy, lesz olyan Attention, amely tökéletesen illeszkedik.
Aluminium Lite
Van az alumínium, és van a CUBE Aluminium Lite. Ez a hőkezelt 6061-es alumínium merev, fáradásálló, és természetes korrózióállósága miatt kiváló anyag, amelyből könnyű csőkészletek - és kerékpárkeretek - készíthetők. És mindezt úgy teszi, hogy nem növeli feleslegesen a súlyt, így a lehető legtöbbet élvezheti a CUBE kerékpárját.
SizeSplit
A megfelelő kerékpárnak tökéletesen illeszkednie kell hozzád. Ezért hoztuk létre a SizeSplitet. Az alacsonyabb kerékpárosok számára a kisebb, 27.5 hüvelykes kerékszabvány lehetővé teszi, hogy olyan vázakat építsünk, amelyek jól illeszkednek hozzájuk, miközben a bringa mozgékony és stabil. A magasabb bringások számára pedig a jól gördülő 29er kerékszabvány köré építettünk egy méretválasztékot. Bármelyiket is választod, biztos lehetsz benne, hogy a kerékpárod úgy fog passzolni hozzád, mintha az csak neked készült volna.
Kickstand Mount
Egy kitámasztó hasznos lehet, ez nem kétség. De ha megfelelően akarja ellátni a feladatát, akkor biztonságos rögzítésre van szüksége. Ezért fordítottunk ugyanannyi erőfeszítést a Kickstand Mount megtervezésére a vázunkhoz, mint bármely más funkcióra. Ez a letisztult, nem feltűnő, de kivételesen erős és stabil kitámasztó a legjobb módja annak, hogy a CUBE kerékpárod függőlegesen álljon, amikor éppen nem hajtod.
Internal Cable Routing
A kábelek összekötik a kormány kezelőszerveit az olyan létfontosságú alkatrészekkel, mint a sebességváltó és a fékek, de nem kell, hogy útban legyenek. A belső kábelvezetéssel csökkentettük a rendetlenséget és a karbantartást azáltal, hogy a kábeleket a vázon keresztül vezetjük, távol tartva őket a por- és vízszennyezéstől - vagy a kopás okozta sérüléstől -, valamint megtisztítva a kerékpár megjelenését.
SIC Mount
A rugalmasság fontos egy olyan kerékpár esetében, amelynek a hétköznapjaidba kell illeszkednie. Ezért terveztünk a félig integrált csomagtartó rögzítéséhez egy olyan rendszert, amely nem feltűnő, amikor nincs rá szükséged, és nagyon egyszerűen használható, amikor kell. A félig integrált csomagtartóval kiegészítve ez a CUBE tökéletes ha csak bevásáolni mész, vagy munkába, de a hétvégi kalandokhoz is akár...
Smooth Welding
A Smooth Welding nem egyszerű, de az értékes dolgok általában nem is azok. Két előnye van. Először is, és ez a legnyilvánvalóbb, remekül néz ki: az egyik cső szinte belefolyik a másikba. Másodszor, és ami legalább ilyen fontos, segít minimalizálni a hegesztett területekre ható terheléscsúcsokat, ami a váz nagyobb szilárdságát és tartósságát eredményezi.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium Lite |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 37 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour X1-32 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | ACID MTB Pro |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | KMC X12 |
| Középcsapágy | Prowheel BSA PW-MB68 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M6100 |
| Váltókar | Shimano Deore M6100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200/UR300 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa méret | 160/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | CUBE Rise Trail Bar |
| Kormány szélesség | 680 mm |
| Kormányszár | CUBE Performance Stem |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 50 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | CUBE FPH868 |
| Markolat | ACID Icon |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | ACID Venec Lite |
| Nyeregcső | CUBE Performance Post |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Első gumi fajta | Active |
| Első gumi méret | 27.5 x 2.25 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | Active |
| Hátsó gumi méret | 27.5 x 2.25 |
| Felni | CUBE EX25 |
| Első agy | Shimano TC500 |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano QC500-MS |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 14.6 kg |