Leírás
Az Analog letisztult megjelenése a sima hegesztett fejcsőnek és az üléscsőnek köszönhető. Menetes középrészt és belső kábelvezetést tartalmaz a hosszútávú szervizelés és az egyszerű karbantartás érdekében. Még egy flat mount tárcsfékatartó is található, amely zökkenőmentesen integrálható a kitámasztó tartónkkal, valamint integrált rögzítési pontok az ACID sárvédőkhöz és a hordozóhoz. A megújult geometria magában foglalja az alacsonyabb felsőcsövet és a kúpos fejcsövet a magabiztosabb kezelhetőség érdekében, a kábelek belül vannak elvezetve a kevesebb karbantartás érdekében, és rengeteg hely van a széles, tapadós és kényelmes 2,25 hüvelykes gumik működtetéséhez. A SizeSplit rendszerünk is kibővített választékkal rendelkezik, így bármennyire is magas vagy, lesz egy Analog, amely tökéletesen illik hozzád. És ahogy a képességeid fejlődnek, van lehetőség arra, hogy elférjen egy dropperes nyeregcső is a vázban, a jövőben.
Aluminium Lite
Van az alumínium, és van a CUBE Aluminium Lite. Ez a hőkezelt 6061-es alumínium merev, fáradásálló, és természetes korrózióállósága miatt kiváló anyag, amelyből könnyű csőkészletek - és kerékpárkeretek - készíthetők. És mindezt úgy teszi, hogy nem növeli feleslegesen a súlyt, így a lehető legtöbbet élvezheti a CUBE kerékpárját.
Internal Cable
A kábelek összekötik a kormány kezelőszerveit az olyan létfontosságú alkatrészekkel, mint a sebességváltó és a fékek, de nem kell, hogy útban legyenek. A belső kábelvezetéssel csökkentettük a rendetlenséget és a karbantartást azáltal, hogy a kábeleket a vázon keresztül vezetjük, távol tartva őket a por- és vízszennyezéstől - vagy a kopás okozta sérüléstől -, valamint megtisztítva a kerékpár megjelenését.
Smooth Welding
A Smooth Welding nem egyszerű, de az értékes dolgok általában nem is azok. Két előnye van. Először is, és ez a legnyilvánvalóbb, remekül néz ki: az egyik cső szinte belefolyik a másikba. Másodszor, és ami legalább ilyen fontos, segít minimalizálni a hegesztett területekre ható terheléscsúcsokat, ami a váz nagyobb szilárdságát és tartósságát eredményezi.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium Lite |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 56 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RockShox Judy Silver TK Lockout |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Sram SX Eagle™ Powerspline |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Sram PG-1210 Eagle™ |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Sram SX Eagle™ |
| Pedál | ACID PP MTB |
| Hátsó váltó | Sram SX Eagle™ |
| Váltókar | Sram SX Eagle™ Trigger |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200/UR300 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | CUBE Rise Trail Bar |
| Kormány szélesség | 680 mm |
| Kormányszár | CUBE Performance Stem SLX |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 70 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | CUBE FPH868 |
| Markolat | ACID React |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Natural Fit Venec Lite |
| Nyeregcső | CUBE Performance Post |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Első gumi fajta | Active |
| Első gumi méret | 29 x 2.25 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | Active |
| Hátsó gumi méret | 29 x 2.25 |
| Felni | CUBE ZX20 |
| Első agy | Shimano TX505 |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TX505 |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 13.9 kg |