Leírás
Az Acid karcsú megjelenése a sima hegesztett fejcsőnek és az üléscsőnek köszönhető. Menetes középrészt és belső kábelvezetést tartalmaz a hosszú távú szervizelés és az egyszerű karbantartás érdekében. Még egy flat mount tárcsatartó is található, amely zökkenőmentesen integrálható a kitámasztó tartónkkal, valamint integrált rögzítési pontok az ACID sárvédőkhöz és a hordozóhoz. A megújult geometria magában foglal egy alacsonyabb felsőcsövet és egy kúpos fejcsövet a magabiztosabb kezelhetőség érdekében, a kábelek belsőleg működnek a kevesebb karbantartás érdekében, és rengeteg hely van a széles, tapadós és kényelmes 2.1 hüvelykes gumiabroncsok működtetéséhez. A SizeSplit rendszerünk is kibővített választékkal rendelkezik, így bármennyire is magas vagy, lesz egy Acid, amely tökéletesen illik hozzád. És ahogy a képességeid fejlődnek, van lehetőség arra, hogy beszerelj egy dropperes nyeregcsövet.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminum Lite |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 56 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RockShox Judy Silver TK AIR |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Sram Stylo Eagle™ DUB |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Sram PG-1210 Eagle™ |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Sram SX Eagle™ |
| Pedál | ACID PP MTB |
| Hátsó váltó | Sram NX Eagle™ |
| Váltókar | Sram NX Eagle™ Trigger |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200/UR300 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | CUBE Rise Trail Bar |
| Kormány szélesség | 680 mm |
| Kormányszár | CUBE Performance Stem SLX |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 70 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | CUBE FPH868 |
| Markolat | ACID React |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Natural Fit Venec |
| Nyeregcső | CUBE Performance Post |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Continental Ruban |
| Első gumi méret | 29 x 2.1 |
| Hátsó gumi | Continental Ruban |
| Hátsó gumi méret | 29 x 2.1 |
| Felni | CUBE ZX20 |
| Első agy | Shimano Deore M6000 |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Deore M6000 |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 13.3 kg |